| neacsumihai2009 a întrebat:

O camera video/ dslr bun la filmat, chiar si second hand, pana in 500 ron, care ar fi?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De ce-ti trebuie DSRL pentru filmat?
Pentru filmare poti folosi orice camera foto tip "pocket", de buzunar.
Daca vrei sa filmezi de la distanta mai mare, poti cumpara o camera video dedicata (handy cam) bunicel, de second hand, la acel pret.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista camera video DSLR ci doar parate foto DSLR. Documenteaza-te pe aici: https://playtech.ro/2014/sfaturi-pentru-alegerea-unei-camere-video/
Cat despre aparat foto DSLR, unul bun incepe de la 1500 lei in sus dar nu vei gasi cu 500 lei decat second hand. Un filtru la DSLR poate costa 500 lei. Cand te hotarasti spune.

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Ce e un dslr