| Dde26nii a întrebat:

O intrebare: O sa merg intr-o excursie cu scoala. Si mergem la zilele comunei respective: cu ce ar trebui sa ma imbrac?
plss

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, i-ati o bluza lunga simpla, subtire, colanti, balerini, blugi scurti, si o curea neagra ca sa o pui in talie.

2 răspunsuri:
| ZebraaPrint a răspuns:

Daca este frumos iti poti lua o fustita cu niste strami colorati (turcoaz, mov) iar in partea de sus iti poti lua un tricou funny, pe cap iti poti pune o palarie Jazz si iti poti lua o geanta animal print (doar daca ti se pare ca lipseste ceva). Daca vremea nu este insorita iti poti lua niste blugi skinny colorati, un tricou cu un imprimeu fara paiete sau sclipici si un hanorac sau o geaca mai scurta cu o pereche de bascheti ( Conversi).

| larisuca23 a răspuns:

Daca esti fata cu o rochie sau cu pantaloni scurti si un tricou. Daca esti baiat cu pantalani trei sferturi si cu un tricou sao pantaloni scurti si cu un maieu.