| Bunghez_Andrei_2000 a întrebat:

O masina de tuns capilar, intre o suma de 150 sau in jurul ei, pe care ați achizitionat-o si funcționează bine, am gasit diverse modele, dar nu stiu cum sa ma orerientez, nu prea am încredere in reviewurile de pe siteuri

5 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu am una de cativa ani. In orice caz isi scoate banii, acum ca un tuns este si 80 de lei.

| Bunghez_Andrei_2000 explică (pentru CodrutElian1990):

Un nume ma ajuta mai mult. Pe langa descriere

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Bunghez_Andrei_2000):

Domotec, marca germana.

| oz_1736 a răspuns:

Philips nu greseste niciodata. Ei sunt dinozaurul in domeniul asta

| florin926481f a răspuns:

Am ceva de la Remington si e ce trebuie, am dat pe ea undeva intre 160-200