| qieiqpalz a întrebat:

Oare pot sa mai gasesc oua kinder cu 2 mingi d-alea si crema pe langa? Asa erau cand eram eu mic ..acum au surpriza.

4 răspunsuri:
| Atim a răspuns:

Da, inca se găsesc in hipermarketuri (carrefour de exemplu), dar și în astea mai mici gen Profi am mai văzut. Cele de care spui tu se numesc Kinder Joy.

| qieiqpalz explică (pentru Atim):

Serios!?! Man te rog nu glumii si nu ma fa sa cumpar degeaba.

| anageorgiana a răspuns (pentru qieiqpalz):

Da se gasesc kinder joy se numesc

| Atim a răspuns (pentru qieiqpalz):

Cauta pe google la imagini kinder joy ca sa fim siguri ca vorbim de aceeasi treaba (dar cred ca da, după cum ai descris), apoi uită-te pe cautare normala si apar si unele magazine care vând. Dar sigur găsești de cumpărat happy