| Adry05 a întrebat:

Ok, am o problema mai ciudata. Chiar nu pot sa gasesc cum elimin un produs din cosul de cumparaturi de pe site-ul magazinului Bershka. Ma puteti ajuta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Adry05 explică:

Mie imi apare. Am intrat si de pe telefon si de pe laptop, incearca eventual pe telefon sa vezi sau invers pe pc, daca problema persista pe ambele dispozitive intra mai tarziu sau mai da refresh la pagina.

4 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Buna! Pai intri in sectiunea,, cos'' din dreapta sus si pe urma langa produsul respectiv este tot in dreapta un,, X'' dai click pe el si te intreaba,, daca esti sigur ca vrei sa elimini produsul'' confirmi prin,, eliminare'' si gata.

| Adry05 explică (pentru simina96):

Merci, asta faceam si eu ca nu sunt batuta in cap. laughing Problema e ca nu-mi apare x-ul acela si nu vad alta metoda sa sterg produsul. Imi apare exact asa, am mouse-ul pus pe ultimul produs, acea rochie :
https://s11.postimg.org/......1884_o.png

| Adry05 explică (pentru Adry05):

Nu stiu, mie nu, am si dat destule refreshuri, am si intrat si iesit din cont. O fi de la browser, merci oricum.

| simina96 a răspuns (pentru Adry05):

Cu placere. Posibil sa fie aceea problema, incearca pe alt browser sau actualizeaza-l pe cel curent.

| Adry05 explică (pentru Adry05):

Mie imi apare. Am intrat si de pe telefon si de pe laptop, incearca eventual pe telefon sa vezi sau invers pe pc, daca problema persista pe ambele dispozitive intra mai tarziu sau mai da refresh la pagina.