| 3FlamingoXD a întrebat:

Părere Sizeer.ro
Vreau sa imi cumpăr o pereche de Air force 1 white, înainte de a comanda am decis să caut niste review-uri pe internet iar unii oameni au spus că produsele lor au venit cu niste erori (Ex: tricouri cu pete pe ele...)
Sunt curios daca printre voi exista persoane care au intampinat probleme la produsele comandate.

Răspuns Câştigător
| renaene95 a răspuns:

Am comandat de mai multe ori sneakerși și tricouri din acest magazin https://sizeer.ro și n-am avut niciodată probleme. Și eu sunt foarte mulțumită de produsele lorwinking