| deea_1980 a întrebat:

Pareri despre cosmote cute, ce plusuri si minusuri are? E bun?

3 răspunsuri:
| oana7335 a răspuns:

Eu mi l-am luat acum o luna si sunt multumita de el.Doar pozele nu prea imi place cum le face(are cameră de 2 Megapixeli) dar in rest ii ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul e bunicel, depinde ce asteptari ai de la el...pentru ca nu stie f multehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste hoti.
am reziliat un contract cu ei.
i-am anuntat cu 30 zile inainte, s-a blocat simul la 30 zile de la cerere, dar continua sa factureze abonamentul in avans.
lipsa semnal in zonele de munte, fura la minute, penalizari bagate aiurea, etc
mai am 7 luni si-l inchid si pe al doilea