| Geopyxxxx a întrebat:

Pareri despre megaplaza.ro? Am dat o comanda destul de mare înainte de a verifica daca sunt serioși! Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Zikov_Andra_1979 a răspuns:

De evitat. Am comandat un smartwatch de la ei (avea afisat un pret foarte bun care de fapt era o oferta mincinoasa) si la 10 zile dupa plasarea comenzii am sunat sa vad ce se intampla de nu il primesc. Surpriza: ceasul nici nu il aveau pe stoc, mie imi anulasera comanda de 10 zile dar pe site ceasul figura la acelasi pret mincinos inca 1 zi si 10 ore... De evitat! Sunt atatea magazine online serioase, care nu vand produse fantoma doar pentru a atrage clienti pe site incat mai bine ii ocolim.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia si citeste :)

https://www.compari.ro/stores/megaplaza-ro-s85896/#pareri

| Geopyxxxx explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc! Am citit și sper sa am noroc și să nu pierd 800 lei pe nimic!

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Sa ne spui si parerea ta dupa finalizarea comenzii, am vazut ca au recenzii si pro si contra.Deci cam asa si asa...

| Geopyxxxx explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Da, mulțumesc! Sper sa le dau un feedback pozitiv!

| Roxana_Putinelu_1960 a răspuns:

TEAPA! Evitati orice contact cu acest comerciant neserios.
Lipsa de comunicare si neseriozitate maxima.