| anonim_4396 a întrebat:

Pareri neer.ro?
1) pretul produselor este acela ce trebuie eu sa-l platesc sau exista taxe suplimentare (tva, taxe vamale);
2) produsele sunt in tara sau site-ul este un intermediar intre mine si un vanzator chinez, ca si wish sau aliexpress?
3) este site-ul de recomandat?

1 răspuns:
| mira233577 a răspuns:

Prețul produselor este acela singura taxa pe care ar trebui so plătești este transportul care este un pic mai măricele, eu personal am plasat comanda cu livrare la domiciliu deci am plătit doar transportul și produsele nici un fele de taxă suplimentară produsele sun ok dar nu perfecte asta depinde de ce comanzi per total am fost mulțumită de produse ținând cont de prețul acestora