| Milascu_Andrei_1999 a întrebat:

Pe 24 mai am facut o comanda pe quickmobile si pe data de 25 am primit sms ca se livreaza intre 26-27 azi suntem in 28 si nu am primit nimic nici macar un sms e posibil sa primesc maine produsul?

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Poți suna la numărul care ti-a trimis mesajul sa intrebi când ți se livrează comanda.

| Milascu_Andrei_1999 explică (pentru Emena):

Nu merge sa sun e mesaj de la quickmobile si nu poti suna

| Milascu_Andrei_1999 explică (pentru Emena):

Am primit sms ca vine azi dar sms de la urgent cargus pe site cand am facut comanda si cand am primit primul sms au spus ca de la fan curier si acum vad urgent cargus mda asta e e bine ca vine.

| aXy99 a răspuns:

Nu mai comanda de la quickmobile laughing