| KNz9898 a întrebat:

Pe ce data este Black Friday 2015? Si ce magazine participa la acest eveniment! Voi credeti ca produsele sunt scumpite cu ceva timp inainte si dupa readuse la pretul initial pentru a avea senzatia de mega reducere?

Răspuns Câştigător
| Rager a răspuns:

Salut,
Aici poți gasi toate informațiile despre campania de reduceri din acest an : http://goo.gl/MYMuwb

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Black Friday 2015 are loc în România în data de 21 Noiembrie 2015 (şi în weekendul ce urmează acestei Vineri), însă unele magazine vor alege să ofere reduceri în perioada 24 - 29 Noiembrie, iar altele vor oferi diverse promoţii şi reduceri în intervalul 16-22 Noiembrie, cu o săptămână mai devreme, cum s-a intamplat și în anii anteriori.

| bestbuy a răspuns:

Magazinele participante le gasesti aici www.magazineblackfriday.net

| 4LiFEYG a răspuns:

Hmm,
- Data exacta nu o stiu, dar cred ca este in orice caz Vineri ca nu degeaba ii zice Black Friday.
-Ca magazine ar participa cele cu foarte multe electrocasnice, telefoane, laptopuri, calculatoare s.a.m.d.
-In legatura cu pretul poate, in orice pretul va scade in functie de cat este pe piata.