| monica50 a întrebat:

Pe ce site gaesesc sa cumpar cele mai ieftine costume de baie?

7 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Daca esti din bucuresti.la kiabi au niste super costumase la 29 de lei.eu mi-am luatbig grin

| andreiasavescu a răspuns:

Eu mi-am luat acum 2 minute de pe http://www.costumedebaie-2012.com/unul-dintre-cele-mai-ieftine.html sper sa-mi vina bine. Abia astept sa-l port la mare vara asta, sa vad mai intai cum imi sta :X

| opal a răspuns:

Am un costum de vanzare, l-am purtat o SINGURA data, pentru ca anul trecut am trecut prin Herculane si nu aveam niciun costum de baie la mine. Il vand cu 20 lei. Da-mi un mesaj privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ovare

| lorredanna a răspuns:

Intra pe starshiners.ro acolo sunt cele mai tari si au pret f bun