| SimpleGirl408 a întrebat:

Pe ce site-uri gasesc produse la care nu trebuie sa platesc transport...?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai toate site-urile oferă transport gratuit dacă se face o comandă minimă de produse (ex. minim 300 ron)!
Pa, pa.

| supermamici a răspuns:

Nu exista site-uri cu transport gratuit, decat daca comanzi peste o anumita suma, de exemplu la cosmetice si produse de ingrijire:
http://timez.ro/promotiile-yves-rocher-cosmetice/

PS primesti si cadou la o comanda peste 39 de lei si era promotie toata luna la peste 59 ron transport gratuit, cred ca s-a marit plafonul la 79.

| Mwha a răspuns:

Poti cauta pe Okazii.ro. Scrie ce cauti si selecteaza categoria din stanga Transport Gratuit.

| CersetoruVesel a răspuns:

Depinde de pordus de ex la altex transportul este gratis