| deyu121 a întrebat:

Pe Elefant nu se poate plati ramburs, numai cu cardul?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate plati ramburs.

" 9. Facturare – plati

Pretul, modalitatea de plata si termenul de plata sunt specificate in Comanda. Vanzatorul va emite catre Client o factura pentru Produsele si Serviciile livrate, obligatia Clientului fiind sa furnizeze toate informatiile necesare emiterii facturii conform cu legislatia in vigoare.

Plata se poate face online (card bancar) sau ramburs. "

sursa : http://elefant.ro/termeni-si-conditii#facturaresiplati

| deyu121 explică:

Pai am pus o comanda si singura optiune la metode de plata era online(adica cu card bancar), nu era nicio optiune ramburs...

| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa iesi din cont si sa intri iar? Mie imi merge indiferent de cate produse adaug in cos. Ai putea sa le dai mail sau sa iti faci alt cont, poate-ti merge asa.

1 răspuns:
| RavREZE a răspuns:

Ba da se poate si ramburs