| mariaWoW a întrebat:

Pe siteul de; la Vodafone, m-am uitat la Galaxy Ace Plus si pretul era de 69 euro, la abonament mega 8. Iar azi cand m-am dus la Vodafone avea acelasi pret cu abonament mefa 11 straight facestraight face...de pe site scrie alceva?sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil ca acel tip de abonament sa fi fost in uz pentru o perioada scurta.Suna la relatii cu clientii *222 si te vor lamuri.Program 8-22, de luni pina vineri.Mult noroc.