| anonim_4396 a întrebat:

Pe siteul eMAG, atunci cand se epuizeaza stocul uni produs se mai innoieste stocul? Sau un produs cu stocul epuizat asa ramane?

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
De regula cand nu se mai are in plan aducerea sub nicio forma apare "Aces produs nu mai face parte din oferta Emag"
Altfel, daca e in stoc furnizor, apare stoc furnizor. Se va livra, cu 2-3 zile intarziere.
Daca e din stoc propriu si apare "Stoc epuizat" depinde.
Da-mi un link la produs si iti voi da un raspuns exact.

| CataC a răspuns (pentru MisterSTAG):

Nu mai face parte din oferta, nu va mai fi in stoc. Ramane sa cauti altceva.

| GGeoGeo a răspuns (pentru CataC):

Https://www.emag.ro/......D8D0TSBBM/
Te rog să îmi spui dacă pot cumpăra acest scaun până în luna decembrie
Multumesc!

| RareşTPUro a răspuns:

Normal ca la un anumit timp va reveni in stoc.