| Pooshtyu a întrebat:

Pentru adidasi de fotbal, Nike Mercurial sau Adidas F50. Care sunt mai confortabile si mai bune dar si mai convenabile la pret.

4 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Pai confortabile nu pre sunt nici Nike mercurial nici f50 deoarece sunt facute pentru viteza daca vrei ceva confortabil iti recomand adidas predator dar dintre cele doua perechi Nike mercurial

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nike Mercurial sunt mai scumpe dar merita fiecare leu platit, crede-ma.

| oradeaboy a răspuns:

Daca vrei oficiale sunt mai scumpe mercurial, mai ales modelu nou si sunt mai bune!

| Raul0021 a răspuns:

Un sfat bun : niciodata sa nu te uiti dupa cum arata happy, uitate prima data din ce sunt facute pune mana pe el happy eu ti-as recomanda Adidas F50, am avut de am2 felurile iar adidasu` mi-au tinut 2 ani iar nike, 5 luni. big grin