| zambilici a întrebat:

Pentru cele/cei care ati dat comanda pe miniprix in cat timp v-a venit comanda? Ati si sunat la ei? K eu am dat comanda de 1 saptamana si am primit doar un mail prin care ma anunta ca respectiva comanda a fost plasata...straight face

Răspuns Câştigător
| criss84 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa suni sa vezi ce se intamplahappy cred ca e mult 1 saptamana pentru ca o comanda sa fie procesata...ar fi trebuit sa te anunte cand va fi expediata.

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Cam 1sapt jumate 2 dureaza.
plasata adica ti-a trimis-o si e in curs de ajungere spre tine.
bafta! :*