| KaterinaPetrova a întrebat:

Placa de indreptat parul Remington S9500, ce parere aveti? mersi mult.

4 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

De asta foloseste iubita mea.Isi face treba foarte bine cu ea.

| IzabellaLoredana a răspuns:

Ti-o recomand, cu incredere!

| alle96 a răspuns:

Am avut.e super buna placa.ti'o recomand cu cea mai mare incredere!

| Lollitha_1594 a răspuns:

Este foarte, foarte buna.O am si eu. Indreapta foarte bine parul.Si are si sa ii setezi gradele.adica daca vrei sa, se incinga repede dai la cel mai mare grad si in MAXIM un minut e fierbinte.E foarte buna!