| DanAmarandei a întrebat:

Poate cineva sa imi cumpere si mie tricoul asta http://www.stradivarius.com/......Bdiamantes de la Stradivarius, marimea M si sa mi-l trimita ramburs in Iasi prin posta romana sau vreun curier? Sotia mea va va fi foarte recunoscatoare si eu si mai si :) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Annelise a răspuns:

Super happy

4 răspunsuri:
| Annelise a răspuns:

Observ ca nu se poate comanda online, incercati in magazine. Daca sunteti in Iasi, gasiti magazinul Stradivarius in Iulius Mall.

| DanAmarandei explică (pentru Annelise):

Multumesc, am incercat si la mall in Iasi, si in Bacau, si in Cluj si in cele 3 magazine din Bucuresti si pana la urma am gasit un fost coleg de liceu sa mi-l ia din Bucuresti. L-am procurat pana la urma gratie colegului si amabilitatii unei domnisoare consilier de vanzari din Bucuresti care m-a ajutat.

| Annelise a răspuns (pentru DanAmarandei):

Super happy

| dedfgv a răspuns:

Scuze da M mie mare straight face

| DanAmarandei explică (pentru dedfgv):

Tu ti-ai luat un astfel de tricou marimea M si ti-e mare?