| numesiprenume0 a întrebat:

Pot beneficia de scaderea diferentei dinainte de a trimite comanda sau pe loc atunci cand cumpar din magazinele Altex? Adica sa dau pretul final(scazand de 2ori diferenta) de la inceput?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate incerci sa re-editezi intrebarea, pentru ca nu se intelege nimic, nu stim despre ce "scadere a diferentei" vorbesti!
cand cumperi ceva, indiferent ca-i online sau din magazin, trebuie sa platesti pretul afisat.
Inca nu am vazut pe nimeni pana acum sa scada ceva, apoi chestia cu diferenta...la ce anume te referi?