| bobota244 a întrebat:

Pot cumpara prezervative de la lidl self pay? Am incercat si cand zice sa pun pe cantar si nu se intampla nimic

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt prea usoare. Iti este rusine sa mergi la o casă normală?

| Violleta2022 a răspuns:

Ce ai incercat, sa le cantaresti?
Tu vrei sa le cumperi la Kg, cand ele se vand la bucata? laughing

| bobota244 explică (pentru Violleta2022):

Cand il scanezi trebuie sa il pui pe cantar altfel nu poti scana altceva

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Violleta2022):

SE refera la casele expres(fara casier)
scanezi marfa, le pui pe un cantar (permite o anumita greutate). Este folosita pentru cumparaturi mici acasta metoda.

| Violleta2022 a răspuns (pentru bobota244):

In cazul asta mergi la casier si te serveste in persoana, ca-ti scaneaza ea produsul.