| PsyhoChild a întrebat:

Pot gasi creioane B, 2B, 3B, 4B la orice librarie?

Răspuns Câştigător
| Nonolita a răspuns:

Teoretic asa ar trebui. Dar depinde de librar daca se pricepe, daca stie ce sunt acele creioane. Daca nu, cauti in librariile mai mari, la cele cu papetarie. B este cel mai tare, iar 4B cel mai moale. Dar cred ca stii din moment ce intrebi.

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Teoretic da. Adică sunt des întâlnite, dar la librarii mici, sau la magazine ce au și pixuri, creioane foi sunt mai slabe șansele să găsești. Daca mergi la un mall și intri într-o librărie sigur găsești. La fel și la Hipermarket.