| sabin75345465767 a întrebat:

Pot plati la livrare sau printr-un cont bancar daca comand de pe Amazon?

1 răspuns:
| Biggiesan a răspuns:

Ce ne trebuie ca sa putem cumpara de pe Amazon?
1. Un card cu bani pe el si platile internationale activata (lei sau euro, nu conteaza).
2. Cont pe amazon.co.uk sau amazon.it sau.de sau.fr (nu conteaza).
3. Timp liber pentru cautarea produselor (gasim acelasi produs cu preturi diferite), deoarece sunt mai multi retail-eri sub umbrela Amazon.
4. Sa alegem metoda de transport, Standard Delivery este mai ieftina dar se livreaza prin posta romana, Metda de livrare Express este mai scumpa dar vine mai rapid si pachetul este adus de curier privat, avem mai putine sanse sa primim pachetul avariat.