| ElenaMaria201403 a întrebat:

Pot sa comand de pe aliexpress prin transfer bancar? sau prin paypal? sunt de incredere?

4 răspunsuri:
| AlaskaYoung17 a răspuns:

Nu-ti recomand sa comanzi de pe AliExpress. O prietena a comandat ceva anul trecut si nu a mai venit niciodata. Si am vazut oameni pe Youtube care au comandat unele lucruri care nu erau prea de calitate.

| Alicezzz a răspuns (pentru AlaskaYoung17):

Am peste 150 de comenzi pe ali si nu ciurucuri ieftine si niciodata nu am patit sa primesc altceva si daca prietena ta nu a primit produsul este greseala ei, trebuia cu 5 zile inainte de incheierea termenului sa deschida disputa si sa isi ia bani inapoi! plus ca isi poate urmari produsul unde se afla. Asa ca... greseala ei!

| Alicezzz a răspuns (pentru AlaskaYoung17):

Da poti comanda linistita. Bani nu se duc la vanzator.raman la aliexpress si daca nu iti vine produsul tu tr sa il urmaresti si sa nu expire perioada si deschizi disputa sau vb cu vanzatorul sa mareasca perioada de protectie. Inainte sa comanzi te uiti si la parerile altora care au comandat produsul respectiv.vezi pozele reale si ce spun cei care au primit produsul respectiv. Bafta

| PeekABoo a răspuns:

Tutorialul asta te poate ajuta:
[REVIEW] Produse de pe AliExpress (ep. 2): http://youtu.be/r8MWZZI37LI