| DanielDanny a întrebat:

Pot sa comand prin curier dar sa merg eu la depozit sa ridic? De exemplu la fan curier sau cargus cand comand ceva pe eMAG!

Stiu ca pot sa le spun cand ma suna sa il duca inapoi in depozit, dar e vreun mod in care sa le spun direct sa ma anunte doar cand ajunge in depozit sa nu mai umble cu pachetele pe teren degeaba?

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Easybox... e mult mai aproape decat depozit-ul si iti rezolva problema venitului acasa (oricare ar fi ea)
https://www.emag.ro/easybox
chiar genius functioneaza acum pe easybox la chestii marunte, am luat chestii de 25 de lei si nu am platit transportul dar m-am dus dupa ele la easybox

| Țoglă a răspuns:

Daca e produs de dimensiuni mici, livrarea la easybox.
Dacă are dimensiuni mari, scrii adresa de livrare pe care o are sediul de curierat din orașul tău.

| RealKing01 a răspuns:

Exista easybox, foloseste-l!