| Ginu a întrebat:

Pretul sau calitatea unui produs? Ce alegeti? De ce?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde. In general prefer sa am mai mult dar acum depinde si de produs. N-o sa-mi iau de exemplu multe haine dintr-un material extrem de prost si care arata ieftin dar prefer sa-mi iau 4 bluze la sa zicem 50 de lei (dar care sa fie dintr-un material ok totusi) decat o singura bluza la 200 lei.

| baru a răspuns:

Calitatea...putin dar bun!

| kar1GaNNN a răspuns:

Calitatea.

| Samariteanul a răspuns:

Clar calitate pentru ca degeaba e ieftin daca nu functioneaza.

| AlexSalling a răspuns:

Calitatea

| ManRight2000 a răspuns:

Raport calitate/pret.Care ti se pare cel mai optim, acela e cel mai bun. Decizie overall.

| VallyP a răspuns:

Raportul pret/calitate.