| anonim_4396 a întrebat:

Preturile la parfumuri originale difera de la un magazin la altul? (ma refer la Ina Center, Sephora, Douglas si altele, care vand aceleasi marci)

2 răspunsuri:
| BabyRosse a răspuns:

Buna!

Fiecare magazin are un tva(adaos) nu se gasesc la acelasi pret.
Eu de fiecare data cand cumpar cevaa umblu pe la mai multe magazine pana il/o gasesc la cel mai ieftin pret.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Fiecare magazin are adaosul ei la prețul de cumpărare de la producător sau cel cu drepturi de a vinde pe piață produsele unei mărci.
Aici apare diferența, mai mare sau mai mică.
Pa, pa.