| Gloow a întrebat:

Prietena mea cea mai buna se intoarce in tara si vreau sai cumpar ceva care sa simbolizeze prietenia noastra chiar daca ea sta in alta tara. ceva gen lantysor sau nu stiu. ajutati-ma plzz. dau fundytzza!

Răspuns Câştigător
| Irina0027 a răspuns:

Fa doua bratari ale prieteniei, simbolizeaza f. multewinking

11 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate o inimioara de genul asta care se deschide si in ea poti sa pui o mica fotografie cu tine http://www.crownfashion.ro/......ide-995662 sau daca dispui de un buget mai mare poti un memory stick de genul asta http://www.crownfashion.ro/......%83-883840 pe care incarci niste poze cu voi doua.

| Anda1197 a răspuns:

Ai putea, parerea mea, sa-i cumperi un lantisor,, BFF'' Tu sa ai jumatate, iar ea cealalta jumatate! big grin Si atata timp at il v-a tine la ea nu te v-a uita si nici tu nu o vei uita...

| smile20000 a răspuns:

Un lantisor cu o inima rupta de ex pe jum ta sa fie numele tau si pe jum prietenei tale numele ei si acele doua bucati de inima sa se uneasca

| Diiiaaa a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi:

- Un lantisor ( de ex in forma de inima:ea sa aiba jumatate iar tu cealalta jumatate)

- O bratara

- Un colaj al fotografiilor voastre aranjat frumos intr-un calendar personalizat care incepe din luna in care v-ati cunoscut.

- O rama foto digitala cu fotografiile voastre

- Un tricou personalizat ( mai nou au aparut si prosoape personalizatelaughing sau mai stiu eu ce chestii )

Incearca sa-i dai un cadou cat mai original.
Conteaza valoarea sentimentala nu pretul.

Sper ca te-am ajutathappy

| deuceD a răspuns:

Daca ai o carcasa ai putea pune o poza cu voi 2. happy sau poti sa ii dai si un lantisor cu o carcasa mica in forma de inima si poza cu voi
laughing.

| Manne a răspuns:

Mai bine fa-i tu ceva...ca un desen sau un obiect artizanat, cu valoare mai mare sentimentala, ceva care sa ii aminteasca de prietenia voastra... poti face de exemplu un colaj cu poza cu voi si cu versuri din cantece despre prietenie sau din cantecele voastre preferatewinking

| αηÐℜε a răspuns:

Ai putea sa ii dai ceva facut de tine, poate o sa aprecieze mult mai mult ca ai muncit la el.:*

| OanaElena234 a răspuns:

Un lantisor aur sau argint alegerea ta cu initialele numelor voastre
sau o bratara cu numele tau sau unu lant cu o inimioara in interiorul careia sa pui o poza cu voi doua:d sper ca parere mea sa iti fie de foloswinking

| boaba42 a răspuns:

Pai gandeste te si tu cat de bine o cunosti daca e prietena ta cea mai buna ar trebui sa stii ce ii place

| boaba42 a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai buna ar trebui sa stii ce ii place gandeste-te cat de bine o cunosti

| andraaaaaaaaaaa a răspuns:

Ii poti lua o bratara si scrie pe ea numele voastre