| mihaela520 a întrebat:

Primul raspuns rapid si folositor primeste funda! De o saptamana nu mai imi merge o tasta la telefon (samsung s3350) si ieri s-au blocat toate si nu mai merg deloc.Am incercat sa ii scot bateria si cand am vrut sa il deschid licarea tot ecranul iar acum nici nu se mai deschide straight face. Intrebarea este : Daca il duc la reparat( ca inca este in garantie ...il am de cateva luni)trebuie sa platesc? si inca ceva :mai exista riscul de a se strica?

2 răspunsuri:
| Americanull2321 a răspuns:

Se va strica daca nul duci la reparat.este pe gratis atata timp cat cu inlocuiesti o piesa adica daca ti s-a spart displayu trebuie sa l cumperi ca sa til face ai inteles?

cam asta este respunsul.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Du-te cu el la reparat, poate trebuie sa ii schimbi butonasele ...nu cred ca iti ia multwinking