| anonim_4396 a întrebat:

Problema EMAG.
Am comandat ieri produse de pe EMAG si astazi cand am deschis pagina pentru urmarire livrare, imi arata 2 comenzi in una. Adica vine curierul de doua ori?
Trebuie sa platesc taxa de livrare pentru ambele colete cu toate ca eu cand am comandat a fost o singura comanda?
http://prntscr.com/kx0i7j
7 produse am comandat, in acelasi timp.

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Hei,

In captura nu se vede, insa daca produsele nu sunt vandute de Emag, ci de alt magazin atunci ajungi sa ai comanda pentru fiecare magazin in parte.

E posibil ca unul din produsele respective sa nu fie de la eMAG ca celelalte si de aceea ai 2 comenzi.

Pa.

| Arseia a răspuns:

Daca le-ai cumparat de la 2 parteneri diferiti eMAG atunci da platesti de 2x dar poti refuza unul