| JamesWatson a întrebat:

Ps4 sau Xbox? Și de ce?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu as alege Xbox, deoarece... Microsoft laughing, varietate mai mare la controllere pentru Xbox dar si pentru PC, pentru ca sunt compatibile in majoritatea cazurilor luate din aproape orice magazin si, cam atat. Da, mai fain pare PS4, dar eu as alege cealalta varianta totusi.

| Sn4k3 a răspuns:

Ps4

| aXy99 a răspuns:

Cu siguranta PS4, datorita exclusivitatilor si faptului ca are support pentru Romania

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Strict dintre cele 2 as merge pe PS4.Eu astepta totusi fiindca nu mai dureaza mult si apare PS5 si noul XBOangryprobabil la anul).

| aXy99 a răspuns (pentru ClaudiuM1997):

Noiembrie 2020. Poate mai tarziu in Romania. Mai sunt 12 luni.

| Osneros a răspuns:

Banuiesc ca vrei sa te joci cu prietenii, altfel nu vad rostul unei console in loc de desktop sau laptop. Ia-o pe aia pe care ai mai multi prieteni.

| whatisthis19 a răspuns:

Ps4 e mai smecher