| anamaria82726 a întrebat:

Puteti sa-mi dat link de la niste tricouri de fete guess mai scurte? Poate v-ati luat ceva si v-a placut. Eu caut de genul scurte pana in zona buricului sau mai lungi, nu atat de lungi cat sa fie bagate in pantaloni si in magazin doar asa gasesc. Ceva recomandari?

3 răspunsuri:
| stiufa a răspuns:

In magazinul guess sunt.

| anamaria82726 explică (pentru stiufa):

Daca nu stii nu raspunde. Am zis modele mai scurte. La mine sunt lungi de ti le bagi in chiloti

| stiufa a răspuns (pentru anamaria82726):

Poți alege un model cu imprimeul poziționat destul de sus în cât să ți-l poată scurta la o croitorie, eu așa fac de-obicei.