| Lenesul87 a întrebat:

Recomandati-mi niste site-uri de unde pot cumpara direct de la producator.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nasturi, sau ce?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Faci comanda si primesti in cutie acasa. http://www.robinsonhelicopter.com/home.html

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde ce vrei sa cumperi, si producatorii de obicei livreaza doar cantitati mari, en gros. Ar fi usor sa cumparam toti la pret de producator. Dar nu functioneaza asa.

| Lenesul87 explică (pentru CuriousStuff):

Accesorii si piese auto, accesorii telefoane, memorii usb, sd, s-a, accesorii mobilier, unelte si accesorii pentru curatenie