| Lorii69 a întrebat:

S3 sau iphone 4/4s? Pe s3 poti faci mult mai multe lucruri si e mai mare... dar totusi, iphone este iphone... deci?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Iphone e iphone? Iphone si-a castigat popularitatea datorita designului, e un telefon elegant, din materiale de buna calitate...dar niciodata nu poti sa compari dpdv al performantelor un iphone(nu conteaza de care) cu un s3, s2, s4.Samsungul e cu mult peste el.

| coztel5437 a răspuns:

S3 normal

| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Bunăă! Păi şi eu am fost pusă în locul tău, tatăl meu m-a pus să aleg şi eu am ales iPhone 5s pentru că părerea mea este şi foarte bun şi performant, dar şi super drăguţ şi nu am ales s4... În locul tău aş alege iPhone 4s şi el este bun. O seară plăcută şi sper că te-am putut ajuta! Fundăăăă?

| Alex58 a răspuns:

Recomand S3 sau Iphone 5 nu 4 sau 4s.

| Andre129 a răspuns:

Bună! Eu sunt de parere ca mai bun este un Samsung S3 pentru ca are pai multe functii si majoritatea aplicatiilor sunt facute pentru platforma Android deoarece in primul rand este gratis happy Pentru iOS sunt destul de acceptabile aplicaţiile, dar majoritatea sunt contra costbatting eyelashes