| Moldovan_Ruben_2000 a întrebat:

S4 mini sau S3 neo sau grand prime?
Cu justificare va rog

Răspuns Câştigător
| darknebulaxtreme a răspuns:

Fiecare este bun in felul lui
Depinde ce cauti.
Vrei un telefon finut, mic, si usor de manuit dar cu putine caracteristici S3
Vrei un telefon putin mai bun, mai mare si mai simpatic ca si aspect S4
Dar eu recomand grand prime, are un aspect simplist si destul de bun, si la un pret apropiat de S4!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

S4 mini.

| DrowRanger a răspuns:

Grand prime. Cunosc cateva persoane care au si face poze super calitative. Are si un design placut, arata mult mai bine decat cele de mai sus, parerea mea si este si mai mare.