| 0PopaPorno a întrebat:

Sa spunem ca aveti banii necesari sa cumparati un iPhone 3gs 16 gb . Ce ati face ? L-ati cumpara atunci pe loc sau ati mai strange bani pentru a va cumpara un iPhone 4 tot de 16 gb ?

7 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Eu mi-as lua altceva big grin, iphon-urile par super dar nu sunt cine stie ce... :-P

| OvidyuNicu a răspuns:

Mai strangi si iti iei un iphone4 pentru ca iti iei odata si bun nu toata ziua! deci mai strange!

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Nu da banii pe 3GS. E un gunoi de telefon...camera foto de 2 MP si nici macar camera video...plus ca are multe chichite.nu merita delocwinking

| EleonorM a răspuns:

As' strange bani pentru ceva bun.
Oricat nu stiu ce aveti voi cu iPhonu'rile, iti recomand cu cea mai mare placere Samsung Galaxy s 2.

| Zalier a răspuns:

In locul tau as mai strange si mi-as lua un 4S, daca tot e sa iti iei ceva bun, ia-ti cel mai bun. happy

| alina792 a răspuns:

Credemă sincer că ştiu ce spun din experienţă. Aşteaptă după http://bit.ly/4SiPHONE

| Bang1bang1 a răspuns:

Iti iei iphone 3gs si il dai la schimb dupa aia pe iphone 4 daca nu mai ai rabdare sa astepti