| roby98 a întrebat:

Sal dau funda daca imi spuneti ce cooler sa imi cumpar pentru ca mi se incalzeste foarte tare laptopul in partea stanga,,, am un HP pavilion dv6

Răspuns Câştigător
| Steefann a răspuns:

Da, am avut un asemenea produs in trecut; este foarte bun, caliatatea materialului este buna si isi face treaba cum trebuie.succes!

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Incearca sa il cureti de praf la un service autorizat, periodic, la 6 luni! Apoi poti sa folosesti cooler-ul recomandat. Uite si ceva informatii despre intretinerea laptop-ului.
http://laptopnews.ro/cum-sa-cureti-laptop-ul.html

| roby98 explică (pentru Steefann):

L-ai folosit?

| Steefann a răspuns (pentru roby98):

Da, am avut un asemenea produs in trecut; este foarte bun, caliatatea materialului este buna si isi face treaba cum trebuie.succes!

| wallygator a răspuns:

Pune mana pe o surubelnita, scoti carcasa de la cooler, iei o pensula stergi mizeria de acolo il inchizi la loc si ...gata!
sa nu se incalzeasca nu il tine in pat pe paturi, cuverturi, etc nu ii trebuie racire complementara daca ai grija de cea pe cao are!