| Costea_Alex_1993_kNxr a întrebat:

Se merita sa imi cumpar o replica ( goophone x) ori (goophone s8). Vreau sa iau una dintre aceste telefoane fake pentru a face un video. Dau funda! P.s sa nu drpaseaca de 100$

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te astepta ca un telefon fake sa si functioneze!

| Georgemtb a răspuns:

Vrei sa filmezi cu telefoanele astea sau sa le cumperi ca sa faci un video despre ele? Daca vrei sa filmezi cu o replica, nu prea iti recomand, eu sunt mai sceptic. Mai bine iti cumperi un s5 care filmeaza 4k si stii ca nu ai dat banii aiurea pe un telefon care se poate strica oricand si nu ai garantie la el, pe langa asta e posibil sa ramai si fara magazin play.