| deeapp a întrebat:

stiti vreun magazin cu haine din Coreea in Romania?

10 răspunsuri:
| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Sunt chinezarii peste tot,nu mai e nevoie de unul special.
Daca tot insisti,exista magazine chinezesti, cauta doar, ca sunt EVERYWHERE!

| deeapp explică (pentru FemeileFac70LucruriCartofisi69):

Am zis coreean si cu haine de calitate,

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns (pentru deeapp):

Asa ceva NU SE POATE! (calitatatea si coreea sunt antonime...)

| andreea16a a răspuns (pentru FemeileFac70LucruriCartofisi69):

nu confunda coreea cu china, in coreea sunt si lucruri de calitate.

| deeapp explică (pentru andreea16a):

Tu de unde esti?

| andreea16a a răspuns (pentru deeapp):

Iasi, dc?

| deeapp explică (pentru andreea16a):

Doar asabig grin

| andreea16a a răspuns (pentru deeapp):

Ok

| Kiaras a răspuns (pentru FemeileFac70LucruriCartofisi69):

Coreea-china sunt total diferite, tari diferite, cultura, haine, magazine!

| andreea16a a răspuns:

Nu stiu. si eu as vrea sa stiu. dar din pacate nu toti romanii doresc asa ceva si din aceasta cauza e posibil nici sa nu existe. si FemeileFac70LucruriCartofisi69 nu confunda coreea cu china, in coreea sunt si lucruri de calitate.