| ionuttz15 a întrebat:

Vreau si eu o parere de la voi. vreau sa imi cumpar un telefon intre 8 - 12 mil (adica 800-1200 lei). ce mi-ati recomanda voi? as vrea sa fie cat mai bun? daca gasiti undeva si la un pret bun lasati-mi si site aici? sa fie nou

Răspuns Câştigător
| daniel2forea a răspuns:

Uite aici: Samsung galaxy s advance
http://www.emag.ro/......EHQCTBBBM/
Il am de 8 luni si nu am avut probleme cu el.
Camera de 5 mpx chiar isi face treaba, procesorul dual core este puternic(mult mai bun decat cel de pe l7) iar ecranul super amoled are niste culori superbe(culorile sunt vii iar negrul este negru nu gri ca pe celelalte ecrane;) )
memoria este de 8gb.nu poti sa o umpli decat daca bagi multe filme sau jocuri :D
Eu te sfatuiesc sa nu cumperi l7.Are un prieten si nu este multumit de el.Incepe sa mearga blocat daca bagi mai mult de 5 aplicatii si in jocuri nu se prea descurca.
Samsung galaxy ace 3 nu am mai auzit de el :)) dar daca zice Ionicka cine stie poate am ramas eu in urma :D iar lumia 800 :| windows phone mda, nu ma incanta ideea.
Chestia cu bateria este 50% adevarata.
Nu incarc in fiecare zi telefonul ci odata la 2 zile deci... :D

| ionuttz15 explică (pentru daniel2forea):

Da. la asta m-am gandit si eu cred ca ar fi cel mai bun.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ionicka a răspuns:

Salut! Eu iti recomand Samung Galaxy Ace 3 costa cam 700-800 RON. Poti cauta pe site ul Emag, acolo sunt o groazaa de telefoane, Funda?

| Kamelia95 a răspuns:

Eu iti recomand Lg optimus l7....este intre 700 ron si 850 de ron.E un telefon cu un display generos si a fost foarte popular cand a aparut.Are un procesor generos de 1 ghz, android 4.0.1, rezolutie bunicica, camera de 5 mpx si blitz.E un telefon foarte bun la pretul acela.Din asta am eu.Ti l recomand cu tot dragul.

| pasareacenusie a răspuns:

Ai putea sa faci un efort si sa achizitionezi un Samsung galaxy s 2 cu 1400 roni :D http://www.emag.ro/......EKD57BBBM/ ai aici site-ul

| CatalinnKta a răspuns:

Poti sa mai pui 1, 5 mil si sa-ti iei un Samsung Galaxy s3 mini happy

| hash1sh a răspuns:

1)http://www.flanco.ro/......black.html pret:1099lei e bun telu' d-asta imi iau si eu; D ca tine bateria nu ca cele cu Android care le bagi zilnic la incarcat (la alea numai 85% din baterie se duce numai cu androidu, n-ai cum sa opresti androidu ca sa ai baterie mai mult timp :)) )