| Contz_Dani_1993 a întrebat:

Sal.vreau sa imi cumpar o pereche de ghete de fotbal si nu gasesc niciunde..de preferinta nike sau adidat..sa nu fie preturi bobmba ma ajutati??

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De obicei ce e de la nike si adiddas are preturi bomba. Sunt centre speciale nike si adiddas in Bucuresti, da poti cauta si la mall, la supermarket etc.

| Neo12 a răspuns:

Păi pe Originals. Sunt produse bune.
Mai avantajos cred că ar fi să mergi la un magazin. La Hervi's Sport, Deichman..la astea găseşti sau la Nike/Adidas. Am văzut magazin Adidas si în Afi Palace Cotroceni. O seară bună!

| MyNameIsCata a răspuns:

Mergi in Mall.De pe net sa nu-ti cumperi, singurul site care nu m-a dezamagit e Originals.ro
Nu cumpara de pe Okazii, sunt fake-uri.
Ghete de fotbal si si de firma nu-ti gasesti la 100RON