| pwf98 a întrebat:

Sall am 14 ani, As vrea si eu sa imi cumpar o pereche de adidasi de pe un SITE si nu stiu ce marime sa imi iau?
Imi dati si mie on sfat cum pot sa aflu ce marime imi trebuie?
big grin

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mai bine iti cumperi de la mall. De pe net risti mult. Bafta!

| Soowhaat01 a răspuns:

Pai, poti sa te uiti la adidasii recenti si sa vezi ce marime porti.

Sa dam cu presupuneri de exemplu daca porti 37 ( sa presupunem ) poti sa iti iei 38, sau 39. Dai mai degraba 39.

Ca, din ultima vreme nu prea se mai fac marimile corecte. Trebuie sa iti iei cu 1 marime sau cu 2 mai mari.

Bafta!

| Mirela77 a răspuns:

Dificil fara sa probezi!

Răspuns utilizator avertizat