| DisturbeDd a întrebat:

Sall! ce parere aveti de site-ul http://www.eurotelefoane.ro?
Este mult mai ieftin decat alte siteuri. Oare de ce?

3 răspunsuri:
| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Nu se stie daca preturile alea sunt neaparat adevarate, se poate intampla cand iti ridici coletul de la posta, sa te trezesti cu un pret mult mai mare.
Acum depinde, am mai patit, dar poate site-ul asta e un site serios, poate are sponsori, nu se stie.
Pa, pa!

| SaraJ a răspuns:

De obicei acest gen de site-uri sunt interfata pentru firme fantoma. mie mi s-a intamplat o data sa fac o comanda platita online care nu mi-a venit nici pana acum. mai bine mergi pe un site mai cunoscut si cu preturi mai mari

| DisturbeDd explică (pentru SaraJ):

Si mie mi se pare ceva iudat, diferenta f mare intre preturi dupa eMAG de ex si acolo...