| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile doamna diriginta ne-a pus pe fiecare sa tragem cate un biletel dintr-o punga si pe acele biletele se aflau numele la colegii mei din clasa si ce nume trageai la persoana aceea ii faci cadou de craciun. Eu trebuie sa ii fac cadou colegei mele de banca si nu stiu ce sa ii fac. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| qCristiina a răspuns:

Si noi am facut asta!
De exemplu eu intr-un an am facut unui baiat si in celalalt an unei fete! Baiatului i-am luat un suvenir o barca.
Iar fetei i-am luat un animal de pluş si o cana.
Nu trebuie sa dai mulţi bani pe cadou pentru ca nici tu nu o sa primesti nu stiu ce si eu am primit intr-un an niste carti si apoi in celalalt an un animal de pluş!
Poti sa i cumperi un animal de plus dar asta depinde de varsta si maturitate! Sau o cana si un ceas.Sau daca i plac accesoriile i-ai o perche de cercei si o bratara!

| anonim_4396 explică (pentru qCristiina):

Sunt clasa a X a