| DaniTDCI a întrebat:

am comandat de pe Okazii un stativ de orga, am plasat comanda si am sunat vanzatorul si mi-a zis ca in 2-3 sau 4 zile va ajunge, vreau sa stiu ca inainte de a pleca posta romana ma va suna cineva de la ei sa ma intrebe daca m-am razgandit? Si inca ceva, trebuie sa merg eu la posta sau e cu predare personala? nu prea stiu ca nu am comandat de pe okazii,

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Sa te sune cineva de la Posta Romana? Nu! Niciodata! Numai firmele de curierat faca asta!
Si da, va trebui sa te duci la Oficiul Postal de care aparti ca sa ridici coletul!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te suna nimeni de la posta, o sa primesti un aviz in cutia postala sa te duci sa ridici coletul.