| flavyusR a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony Xperia M? funda.

Răspuns Câştigător
| Metallica4ever a răspuns:

E foarte bun, are o prietena si daca vorbim de acelasi e bun atunci cand vrei sa faci poze la mare ca e waterproof si in general e performant;-)
Funda?

4 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Mai. sincer sa fiu la prima vedere telefonul arata bine dar pe tine te-ar ajuta mai mult parerea unei persoane care foloseste acest telefon.

Iti recomand sa arunci o privire aici: http://bit.ly/1ltGdks si sa citesti parerile cumparatorilor. Asa iti vei face o idee buna asupra produsului.

In plus, telefonul il gasesti la un pret promotioanl acum!

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns:

Ti-l recomand, chiar daca firma e ''de moda veche'', acum au bagat telefoane cu touch-screen.Mult noroc in alegere!

| Chirita_Raul_1996 a răspuns:

Salut. in generat Sony xperia nu conteaza modelul e ok, dar pentru Sony camera cu care este echipat M-ul nu e ok. daca vrei ceva de la Sony Xperia opteaza pentru Z. stiu e scump s-ar crede-ma ca face toti banii. Bafta

| AdrI4NNN a răspuns:

Chiar ti-l recomand e un telefon foate bun de buna calitate