| KokaKola2000 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati : Samsung Galaxy S III, sau iphone 4 s?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iphone 4

| Kasia a răspuns:

Samsung

| InVisible99 a răspuns:

Galaxy

| TheHeineken a răspuns:

Ambele se " sparg" la fel de repede daca sunt daramate iar la capitolul performanta cel mal mine sta S3 nici 4s-ul nu sta rau dar este mult mai complicat.Bafta

| Triixiie a răspuns:

Samsung Galaxy S 3

| Kryss17 a răspuns:

Iphone 4 s e ok, dar clar ca Samsung Galaxy S III e mult mai bun. are mai multe aplicatii si e mai mare.

| RedChicAngel a răspuns:

Samsung Galaxy SIII, deoarece un iphone e foarte sensibil(stiu din propria experienta)tongue

| silviaana a răspuns:

Colega mea are iphone 4s si merge foarte bine. Deci eu recomand iphon4s