| onneshhott a întrebat:

deci vine Craciunul ( stiu ca mai e dar totusi ) si am nevoie de o idee de cadou pentru Mama ce imi recomandati?
I-am luat deja un inel de ziua ei si nu il poate purta din cauza locului de munca deci lanturile si inelele sar din discutie, cercei nu poarta si nici nu vreau sa ii iau un cadou trist gen o carte.
Si telefon are deja, destul de performant deci nu are nevoie.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

O geanta, sigur are nevoie de o geanta.

| Violleta2022 a răspuns:

Alte idei ar fi: o poseta, un portofel, o esarfa deosebita, manusi de piele elegante, o caciula de iarna mai deosebita samd.

| Lioana a răspuns:

Un palton frumos, daca tot vine iarna.

| Samariteanul a răspuns:

Hmmm, pai depinde ce ii place ei. Daca nu citeste carti atunci nu-i lua.Ai putea sa-i iei o planta decorativa de camera uriasa sau o rochie noua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum, un ruj nude, o geanta să o poarte zi de zi, ceva de îmbrăcat (ce știi că ar purta ) sau poți să-i iei ceva pentru casa femeilor le place( lenjerie de pat, pernuțe, etc ) ceva in care să-și pună bijuteriile.
Cumpăra ceva de care are nevoie și poate să-l foloseasca.