| JPotter23 a întrebat:

Deci vreau sa va intreb despre colorarea parului in gri. Am parul saten inchis si as vrea sa stiu o vopsea semipermanenta si care sa imi coloreze parul fara decolorare. Stie careva? Daca da vreau link. Si daca nu e posibil sa il vopsesc acasa mi.l poate face la salon, tot semipermanent si fara decolorare?

Răspuns Câştigător
| ArinaWolf a răspuns:

Nu exista asa ceva! 'Vopseaua gri' nu este o vopsea in sine, care coloreaza, functioneaza doar pe parul decolorat

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista solutie care sa-ti faca parul gri fara decolorare in prealabil!